TR EN

HAKKIMIZDA

FİRMA PROFİLİ

İş hayatında karşılaştığımız her zorluk, aşama ve piyasa rekabeti bizleri farkında olmadan şartlar ne olursa olsun daha kaliteli,daha ekonomik,daha optimum ve süratli olmaya doğru sürükleyeceği aşikardır. Zorlukları aşarken, ekibimizin, kurumsal başarımız için geçmişte olduğu gibi gelecekte de hep doğru adımı atacağına inanırız. Her bireyin kendi payına düşeni eksiksiz yapmasıyla müşteri memnuniyeti, beraberinde de çalışan memnuniyeti beraberinde getireceğini asla umutmamalıyız. Sağlıklı ve devamlı bir işbirliği sağlamaya yönelik kalıcı çözümler üretebilmek ve kurumsal yapıda dinamik kalmaya devam edebilmek için öğrenen ve öğretebilen bireyler olmak, planlı ve hedefe yönelik çalışma ile başarıya ulaşmak, etik kurallardan ödün vermeden yaptığı işte daima en iyi olmanın anahtarıdır. Tüm imalatlarında insan mutluluğunu ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutmayı hedef alan GERSANEMİ A.Ş, her zaman yasal mevzuatın gereklerine uygun hareket etmektedir. Sektöründe yenilikçi ve öncü kuruluş olmak için en yeni teknolojileri kullanarak müşterilerinin lehine maliyet, hız ve kalite avantajı sağlamak şirketin temel niteliklerinden olmayı her zaman sürdürecektir. GERSANEMİ A.Ş her türlü üretim ve taahhütlerini daima zamanından önce ve planlanan bütçe miktarını aşmadan bitirmektedir. Bu nedenle her koşulu göz önüne alarak planlamalar yapılmakta ve yeterli kaynakları işin yapımına tahsis etmek vazgeçilmez kurallarımızdan olacaktır. İş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda da özenli davranmayı en ön planda tutacak olan GERSANEMİ, proje ve şantiyelerinde herhangi bir kazanın meydana gelmemesi için gereken tüm önlemleri almayı ve sıfır kaza politikasını şirket politikası olarak belirlemiştir. Şirketin esas hedefi, ülkemizin çağdaş uygarlıklar seviyesine ulaşabilmesi için sektöründeki faaliyetlerinde daima ileriye hareket ederek, toplumsal sorumluluğunu yerine getirmek olacaktır. Ülkemize ve dünyamıza verdiğimiz memnuniyetten dolayı mutluyuz!!!

VİZYON & MİSYON

GERSANEMİ A.Ş., sürekli gelişen dünyamızdaki endüstriel ve teknik yenilikleri, en ekonomik ve uygulanabilir şekilde, üreticiden tüketiciye bağımsız çözümlerle, en üst seviyede müşteri memnuniyeti sunmayı amaç edinmiş uluslararası çok amaçlı bir mühendislik firmasıdır. Uzman ve tecrübeli teknik kadrosunun hem yurt içi hem de yurt dışı olarak Rusya, Kazakistan,Türkmenistan,Irak,Suudi Arabistan,Polonya,Hollanda gibi ülkelerde başarıyla imza atmış oldukları projeler, bundan sonra da üstlenecekleri her türlü proje içinde teminatımız olacaktır.GERSANEMİ,elektrik ve elektronik mühendisliğinin yanı sıra, mekanik ve inşaat mühendisliği hizmetlerini de veren bir "Teknik Müteahhit" olarak, iş hayatında "sınırsız hizmet ve müşteri memnuniyeti" prensibinden hareketle, büyüklüğü ve güvenilirliği ülkemizin sınırlarını aşan bir dünya firması olma hedefinde hızla ilerlemektedir.

KALİTE YÖNETİMİ

Müşteri problemleri ile üst düzeyde ilgilenmek
Verimlilik ve rekabet gücü ile hizmet verdiğimiz sektörlerde en üst seviyeye gelmek.
Gücümüzün kaynağı olan çalışanlarımızın bilgi ve deneyimini sürekli eğitim ile destekleyip bireysel gelişimlerini sağlamak.
Gerçekleştirdiğimiz her çalışmayı ilk seferde, sürekli doğru yaparak mükemmellik kavramını oluşturmak

KALİTE POLİTİKAMIZ

iş ve ortam güvenliği sistemi:
Gersan Elektromekanik ve İnşaat San Tic A.Ş için, çalışan herkesin sağlığı, emniyeti ve güvenliği bizlerin en önemli önceliğidir. Tüm çalışmalarımızda, iş ve çevre güvenliği göz önüne alınarak süreçlerin tasarlanması ve her zaman denetlenmesinin sağlanması iş yönetiminin ayrılmaz bir parçasıdır.
Gersan Elektromekanik ve İnşaat San Tic A.Ş, iş ve çevre güvenliği sisteminin, etkili ve kazanç sağlayan iş yönetiminin, ayrılmaz bir parçası olduğuna inanmaktadır. Bu doğrultuda, tüm çalışanları, her koşulda iş ve çevre güvenliği ilkelerini doğru uygulamakla yükümlüdür.
Gersan Elektromekanik ve İnşaat San Tic A.Ş olarak iş aktivitelerimizi sürdürürken çevreye, şirket varlıklarına ve kazancına zararlı etkileri en aza indirmek için her çabayı sarf etmekteyiz. Bu ilkelere göre, her kaza, olay bir kayıp ve zararla sonuçlanır; insanlara zararla, tesislerimize hasarla... Bütün bunlar istenmeyen durumlardır, engellemek ise, hepimizin görevidir.
Gersan Elektromekanik ve İnşaat San Tic A.Ş, tüm çalışanlarının, muhtemel kayıp kaynaklarına karşı aşırı duyarlılıkta davranmasını sağlamak, mümkün olabildiğince bütün olumsuz koşulları ortadan kaldırmak veya önlem almak yönünde hareket etmesi için eğitim, takip, takdir, uyarı ve yaptırım uygulamalarından oluşan bir süreç belirlemiştir. İş ve çevre güvenliği Sistemi dahilinde, İnsana veya sahip olduğu değerlere zarar vermeden ve çevreyi koruyarak takım halinde iş yapmak Gersan Elektromekanik ve İnşaat San Tic A.Ş nin temel iş yapma felsefesidir.

YÖNETİM KURULU

YÜKSEL KARDEŞ

Yönetim Kurulu Başkanı

YUSUF ÖVER

Yönetim Kurulu Üyesi

ULVİ ADALMIŞ

Yönetim Kurulu Üyesi

NEŞAT ŞAHİN

Yönetim Kurulu Üyesi

Yönetim Kurulu Üyesi