HAKKIMIZDA

İş hayatında karşılaştığımız her zorluk, aşama ve piyasa rekabeti bizleri farkında olmadan şartlar ne olursa olsun daha kaliteli,daha ekonomik,daha optimum ve süratli olmaya doğru sürükleyeceği aşikardır. Zorlukları aşarken, ekibimizin, kurumsal başarımız için geçmişte olduğu gibi gelecekte de hep doğru adımı atacağına inanırız. Her bireyin kendi payına düşeni eksiksiz yapmasıyla müşteri memnuniyeti, beraberinde de çalışan memnuniyeti beraberinde getireceğini asla umutmamalıyız.

Sağlıklı ve devamlı bir işbirliği sağlamaya yönelik kalıcı çözümler üretebilmek ve kurumsal yapıda dinamik kalmaya devam edebilmek için öğrenen ve öğretebilen bireyler olmak, planlı ve hedefe yönelik çalışma ile başarıya ulaşmak, etik kurallardan ödün vermeden yaptığı işte daima en iyi olmanın anahtarıdır.

Tüm imalatlarında insan mutluluğunu ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutmayı hedef alan GERSANEMİ A.Ş, her zaman yasal mevzuatın gereklerine uygun hareket etmektedir. Sektöründe yenilikçi ve öncü kuruluş olmak için en yeni teknolojileri kullanarak müşterilerinin lehine maliyet, hız ve kalite avantajı sağlamak şirketin temel niteliklerinden olmayı her zaman sürdürecektir. GERSANEMİ A.Ş her türlü üretim ve taahhütlerini daima zamanından önce ve planlanan bütçe miktarını aşmadan bitirmektedir. Bu nedenle her koşulu göz önüne alarak planlamalar yapılmakta ve yeterli kaynakları işin yapımına tahsis etmek vazgeçilmez kurallarımızdan olacaktır.

İş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda da özenli davranmayı en ön planda tutacak olan GERSANEMİ, proje ve şantiyelerinde herhangi bir kazanın meydana gelmemesi için gereken tüm önlemleri almayı ve sıfır kaza politikasını şirket politikası olarak belirlemiştir.

Şirketin esas hedefi, ülkemizin çağdaş uygarlıklar seviyesine ulaşabilmesi için sektöründeki faaliyetlerinde daima ileriye hareket ederek, toplumsal sorumluluğunu yerine getirmek olacaktır.

Ülkemize ve dünyamıza verdiğimiz memnuniyetten dolayı mutluyuz!!!

Devamı için tıklayınız >>

PROJELERİMİZ

GERSANEMİ Elektronik AŞ. Proje detayı için detaylı incele bölümüne tıklayınız.

SEMİLYON KONUT PROJESİ

İstanbul/Türkiye

Semilyon Konut Projesi Elektrik İşleri112 konut OG Gerilim, Jeneratörler, Trafolar, Topraklama ve Yıldırımdan Korunma Sistemi , Alçak Gerilim Dağıtım Sistemi, Aydınlatma Sistemi,

DETAYLI İNCELE

FAALİYET ALANLARIMIZ

#gersanemi

ENERJİ NAKİL HATLARI

  • Taahhüt Hizmetleri
  • İşletme, Bakım ve Onarım Hizmetleri
  • Proje Hizmetleri
  • Teknik Danışmanlık Hizmetleri
  • Hizmet Verilen Yapı Türleri

KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI

  • Taahhüt Hizmetleri
  • İşletme, Bakım ve Onarım Hizmetleri
  • Proje Hizmetleri
  • Teknik Danışmanlık Hizmetleri
  • Hizmet Verilen Yapı Türleri

GERSANEMİDE NELER VAR?

#gersanemi


YUSUF ÖVER
Genel Müdür
E-BÜLTENE ÜYE OL
Anında yenilikleri, süprizleri takip et,
ritmi kaçırma